Vriezenveenseweg 42, 7678 VC Geesteren
0546 - 63 12 41

Ons team stelt zich graag aan u voor

Hans Haarhuis

Hans Haarhuis - Verkoopleider
Functie:Verkoopleider
Telefoon:0546 - 631 241
hans@autohaarhuis.nl

Jeroen Hondebrink


Functie:Verkoopadviseur
Telefoon:0546 - 631 241
jeroen@autohaarhuis.nl

Martijn te Wierik


Functie:Assistent bedrijfsleider Lease
Telefoon:0546 - 631 241
martijn@autohaarhuis.nl

Diane van Zeben


Functie:Werkplaatsreceptioniste
Telefoon:0546 - 631 241
diane@autohaarhuis.nl

Werkplaatsreceptionist


Functie:Werkplaatsreceptionist
Telefoon:0546 - 631 241

Tim Alberts

Tim Alberts - Eerste Monteur
Functie:Chef Werkplaats
Telefoon:

Fred Aghazarian

Fred Aghasarian - Eerste Monteur
Functie:Eerste autotechnicus / diagnose specialist
Telefoon:

Erik Oude Engberink

Erik Oude Engberink - Eerste Monteur
Functie:Eerste autotechnicus / diagnose specialist
Telefoon:

Robert Grevinga

Robert Grevinga - Eerste Monteur
Functie:Eerste autotechnicus / diagnose specialist
Telefoon:

André van Goozen


Functie:Eerste autotechnicus / diagnose specialist
Telefoon:

Renz van der Valk


Functie:Reconditioning specialist
Telefoon:

Youri Ophof

Youri Ophof - Chauffeur
Functie:Chauffeur
Telefoon:

Esat Yazgan


Functie:Leerling autotechnicus
Telefoon:

Wiebe van der Wal


Functie:Leerling autotechnicus
Telefoon:

Robin Beldman


Functie:Leerling autotechnicus
Telefoon:

Sjouk Bralds

Sjouk Bralds - Administratie lease
Functie:Administratie Lease
Telefoon:0546 - 631 241
sjouk@autohaarhuis.nl

Miranda Haarhuis

Miranda Haarhuis - Administratie
Functie:Debiteurenbeheer
Telefoon:0546 - 631 241

Britt Ekkelenkamp


Functie:Verkoopadministratie
Telefoon:0546 - 631 241

Silas Entjes


Functie:Fotograaf
Telefoon:

Mirjam Langeveld

Mirjam Langeveld - Facilitair Medewerkster
Functie:Facilitair medewerker
Telefoon:

Mike Kamphuis


Functie:Stagiaire IVA
Telefoon:

Anja Nijland


Functie:Financial Controller
Telefoon:

Gerard Haarhuis

Gerard Haarhuis - Algemeen Directeur
Functie:Algemeen directeur
Telefoon:0546 - 631241
gerard@autohaarhuis.nl
Copyright © 2017 AutoHaarhuis Geesteren - Powered by: Autosoft B.V. - Disclaimer