Vriezenveenseweg 42, 7678 VC Geesteren
0546 - 63 12 41

Ons team stelt zich graag aan u voor

Gerard Haarhuis


Functie:Algemeen directeur
Telefoon:0546 - 631241
gerard@autohaarhuis.nl

Hans Haarhuis

Hans Haarhuis - Verkoopleider
Functie:Verkoopleider
Telefoon:0546 - 631 241
hans@autohaarhuis.nl

Martijn te Wierik


Functie:Assistent bedrijfsleider Lease
Telefoon:0546 - 631 241
martijn@autohaarhuis.nl

Barry Hegeman


Functie:Aftersales Manager
Telefoon:0546-631241
barry@autohaarhuis.nl

Kirsten Spit


Functie:Werkplaatsreceptioniste
Telefoon:0546 - 631 241
kirsten@autohaarhuis.nl

Diane van Zeben


Functie:Werkplaatsreceptioniste
Telefoon:0546 - 631 241
diane@autohaarhuis.nl

Martin van Gaal


Functie:Verkoop
Telefoon:0546-631241
martin@autohaarhuis.nl

Tim Alberts


Functie:Chef Werkplaats
Telefoon:

Fred Aghazarian

Fred Aghasarian - Eerste Monteur
Functie:Eerste autotechnicus / diagnose specialist
Telefoon:

Robert Grevinga


Functie:Eerste autotechnicus / diagnose specialist
Telefoon:

André van Goozen


Functie:Eerste autotechnicus / diagnose specialist
Telefoon:

Renz van der Valk


Functie:Reconditioning specialist
Telefoon:

Esat Yazgan


Functie:Leerling autotechnicus
Telefoon:

Rowin Beldman


Functie:Leerling autotechnicus
Telefoon:

Sjouk Bralds


Functie:Administratie Lease
Telefoon:0546 - 631 241
sjouk@autohaarhuis.nl

Miranda Haarhuis


Functie:Debiteurenbeheer
Telefoon:0546 - 631 241

Britt Ekkelenkamp


Functie:Verkoopadministratie
Telefoon:0546 - 631 241

Silas Entjes


Functie:Fotograaf
Telefoon:

Mirjam Langeveld


Functie:Facilitair medewerker
Telefoon:

Anja Nijland


Functie:Financial Controller
Telefoon:
anja@autohaarhuis.nl
Copyright © 2017 AutoHaarhuis Geesteren - Powered by: Autosoft B.V. - Disclaimer