Vriezenveenseweg 42, 7678 VC Geesteren
0546 - 63 12 41

Ons team stelt zich graag aan u voor

Gerard Haarhuis


Functie:Algemeen directeur
Telefoon:0546 - 631 241
gerard@autohaarhuis.nl

Hans Haarhuis


Functie:Verkoopleider
Telefoon:0546 - 631 241
hans@autohaarhuis.nl

Martijn te Wierik


Functie:Assistent bedrijfsleider Lease
Telefoon:0546 - 631 241
martijn@autohaarhuis.nl

Barry Hegeman


Functie:Aftersales Manager
Telefoon:0546-631 241
barry@autohaarhuis.nl

Mike Kamphuis


Functie:Verkoop Bedrijfswagens
Telefoon:0546 - 631 241
mike@autohaarhuis.nl

Martin van Gaal


Functie:Verkoop
Telefoon:0546-631 241
martin@autohaarhuis.nl

Kirsten Spit


Functie:Receptioniste
Telefoon:0546 - 631 241
kirsten@autohaarhuis.nl

Tim Alberts


Functie:Chef Werkplaats
Telefoon:

Fred Aghazarian


Functie:Eerste autotechnicus / Diagnose specialist
Telefoon:

Robert Grevinga


Functie:Eerste autotechnicus
Telefoon:

André van Goozen


Functie:Eerste autotechnicus
Telefoon:

André Essink


Functie:Eerste autotechnicus
Telefoon:

Renz van der Valk


Functie:Reconditioning specialist
Telefoon:

Esat Yazgan


Functie:Eerste autotechnicus / Diagnose specialist
Telefoon:

Justin Roetgerink


Functie:Leerling autotechnicus
Telefoon:

Sjouk Bralds


Functie:Administratie Lease
Telefoon:0546 - 631 241
sjouk@autohaarhuis.nl

Miranda Haarhuis


Functie:Debiteurenbeheer
Telefoon:0546 - 631 241
miranda@autohaarhuis.nl

Britt Ekkelenkamp


Functie:Receptioniste
Telefoon:0546 - 631 241
britt@autohaarhuis.nl

Anja Nijland


Functie:Financial Controller
Telefoon:0546 - 631 241
anja@autohaarhuis.nl

Frank Jansen


Functie:Werkplaatsreceptie
Telefoon:0546 - 631 241
frank@autohaarhuis.nl

Silas Entjes


Functie:Fotograaf / Videograaf
Telefoon:
Copyright © 2018 AutoHaarhuis Geesteren - Powered by: Autosoft B.V. - Disclaimer