Wij maken gebruik van cookies

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maken wij gebruik van cookies. Door de cookies te accepteren, word je herkend. Zo kunnen we onze website afstemmen op jouw persoonlijke voorkeuren en kunnen we je relevante informatie en advertenties laten zien. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid. Door gebruik te maken van deze website of door hiernaast op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

Ik ga akkoord
AutoHaarhuis

Toen mijn vader in 1961 met zijn autobedrijf begon en twee auto’s voor ons huis aan de Dorpsstraat in Geesteren oppoetste voor de verkoop, had hij nooit kunnen dromen waar dat uiteindelijk toe geleid heeft: een full service autobedrijf. – Gerard Haarhuis, algemeen directeur.

  • Familiebedrijf sinds 1961
  • Jonge en betrouwbare auto's

"Jonge, betrouwbare auto's met aantrekkelijke kilometerstanden zijn altijd ons handelsmerk geweest.” - Gerard Haarhuis

1961
Gerrit Haarhuis richt AutoHaarhuis op aan de Dorpsstraat in Geesteren. Hij begint met 2 auto's voor de verkoop.
1990
Gerard Haarhuis neemt het familiebedrijf over.
1992
Ook broer Hans Haarhuis gaat werken in het familiebedrijf.
1996
Het occasionpleintje aan de Dorpsstraat wordt al snel te klein, zodat we verhuizen naar de Vriezenveenseweg.
2010
We bouwen een geheel nieuw onderkomen met onderdak aan zo’n 150 occasions. Ook de werkplaats krijgt een metamorfose.
2018
AutoHaarhuis wordt Autobedrijf van het jaar 2018/2019!

Maak kennis met ons team

Ons team van specialisten stelt zich graag voor!

Gerard Haarhuis Algemeen directeur
gerard@autohaarhuis.nl
Hans Haarhuis Verkoopleider
hans@autohaarhuis.nl
Martijn te Wierik Assistent bedrijfsleider Lease
martijn@autohaarhuis.nl
Barry Hegeman Aftersales Manager
barry@autohaarhuis.nl
Martin van Gaal Verkoop
martin@autohaarhuis.nl
Kirsten Spit Receptioniste
kirsten@autohaarhuis.nl
Tim Alberts Chef Werkplaats
Fred Aghazarian Eerste autotechnicus / Diagnose specialist
Robert Grevinga Eerste autotechnicus
André van Goozen Eerste autotechnicus
André Essink Eerste autotechnicus
Renz van der valk Reconditioning specialist
Esat Yazgan Eerste autotechnicus / Diagnose specialist
Sjouk Bralds Administratie Lease
sjouk@autohaarhuis.nl
Miranda Haarhuis Debiteurenbeheer
miranda@autohaarhuis.nl
Britt Ekkelenkamp Receptioniste
britt@autohaarhuis.nl
Anja Nijland Financial Controller
anja@autohaarhuis.nl
Frank Jansen Werkplaatsreceptie
frank@autohaarhuis.nl
Silas Entjes Fotograaf / Videograaf

Werken bij Autohaarhuis

Wil jij ook onderdeel uitmaken van familiebedrijf AutoHaarhuis? Kom eens kennismaken! Bekijk onze vacatures of stuur een open sollicitatie.

Open sollicitatie

Zie jij jezelf als een goede toevoeging voor ons bedrijf, stuur dan jouw open sollicitatie naar [email protected] t.a.v. Gerard Haarhuis.

AutoHaarhuis

Liefhebbers van auto's sinds 1961

Vanaf het begin zijn jonge, betrouwbare auto’s met aantrekkelijke kilometerstanden ons handelsmerk geweest. Gelukkig zijn we daar nooit van afgestapt. We zijn trots op wat we samen bereikt hebben. We hebben keuzes gemaakt die succesvol zijn gebleken en gezorgd hebben voor groei. Samen vormen we een hecht team waarin we als collega’s van elkaar op aan kunnen. Wij hopen je binnenkort te ontmoeten in onze showroom waar we in alle rust over allerlei autozaken kunnen praten!

Filters toepassen
Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×