Sfeer en snelheid bij de Profronde van Almelo
Afgelopen weekend vond de 41e Profronde van Almelo plaats, een evenement waarbij AutoHaarhuis al jaren als trotse sponsor betrokken is. We reden als koploper in de reclamekaravaan: een stoet van tientallen busjes en wagens die over het parcours trok en onderweg snoep en leuke dingen uitdeelde. Daarnaast leverden we de cabrio’s voor de ererondes na de huldigingen en verzorgden we de safety car die achter het peloton rijdt, met een arts aan boord.
Dit jaar kreeg ons team extra hulp: Luuk en Betty uit Wierden mochten mee in de karavaan om snoep uit te delen. Luuk is een groot autoliefhebber en zijn moeder vroeg vooraf of ze een keer mee mochten rijden. Dat kon natuurlijk. De rit in de Porsche 911 Targa was het hoogtepunt, Luuk stapte uit met een glimlach van oor tot oor.
Elmar Reinders won de 41e Profronde van Almelo na een solo in de finale. Na de huldiging barstte het feest in het centrum weer los.