Thuis bij AutoHaarhuis met Niels Nieuwenhuis

Thuis bij AutoHaarhuis

Niels Nieuwenhuis werkt inmiddels vier jaar als detailer bij AutoHaarhuis. “Omdat ik altijd al gek was van auto’s, heb ik zelf om een stageplek gevraagd bij AutoHaarhuis. Toen ik voor het eerst een auto mocht poetsen, wist ik meteen: dit wil ik blijven doen. Sindsdien ben ik gebleven.”

“’s Morgens rijd ik vanuit Vriezenveen naar Geesteren. Eerst een kop koffie en kort bijpraten met collega’s, dan de planning checken en dan poetsen die handel.'' 

Ik krijg veel vrijheid om mijn dag in te delen en werk het liefst met mooie, sportieve auto’s. Als een vieze auto glanzend de deur uitgaat, ben ik trots op het resultaat.”
Thuis bij AutoHaarhuis

“Het mooiste is de finishing touch: velgen restaureren, lakschades bijwerken en zelfs de automatten detailen. Mijn favoriete klus? De echte dikke auto’s die niet in de wasstraat passen of daar niet in mogen, met de hand wassen. Mensen denken vaak dat auto’s poetsen eenvoudig is, maar een auto écht perfect maken kost tijd en aandacht. Dat geeft juist veel voldoening. Het is een mooi compliment als klanten specifiek voor een auto kiezen omdat die er dankzij ons zo strak uitziet.”