CUPRA Leon

1.4 e-Hybrid VZ 245pk
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Cruise control adaptief
  • Elektrisch glazen panorama-dak
  • Keyless entry
  • Schuif-/kanteldak
Bouwjaar 2022
Kilometerstand 48.822 km
Brandstof Hybride
Transmissie Automaat
Specificaties
Kenteken
NL
JDL-30-D
CarrosserieHatchback
Bouwjaar2022
KleurGrijs metallic
BrandstofHybride
EnergielabelA
TransmissieAutomaat
BekledingHalf leder / stof
Aantal cilinders4
Aantal deuren5
Acceleratie6,7 s
BTW/Marge regelingBTW is aftrekbaar
Omschrijving

CUPRA Leon 1.4 e-Hybrid VZ 245pk voorzien van o.a. Apple Carplay en Android Auto, achteruitrijcamera, stoel en stuurverwarming, keyless entry en go, adaptieve cruise control, panoramadak etc.

Deze auto wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, professionele reiniging binnen- en buitenzijde, 10 liter brandstof, NAP (Nationale Auto Pas) en uitgebreide uitleg van je nieuwe auto.

Buiten kantooruren tot 21:00 uur ook via WhatsApp bereikbaar via +31 88 633 2450


Bedrijfsinformatie

Over AutoHaarhuis
Bij ons draait het niet alleen om auto’s. Het draait om jou, om vooruit te kunnen. Of je nu gaat voor nieuw of gebruikt, onderhoud nodig hebt, wilt leasen, huren of schade wilt laten herstellen, wij zorgen dat het klopt. Geen halve oplossingen en loze beloften. Gewoon mobiliteit zoals het bedoeld is: helder, eerlijk en direct geregeld. Alles begint met luisteren en eindigt met een klant die met een goed gevoel de weg op gaat.

Alarmsystemen en verzekering
Diverse verzekeringsmaatschappijen vereisen een SCM-goedgekeurd alarmsysteem. Deze eisen zijn afhankelijk van de verzekeringsmaatschappij en de cataloguswaarde van de auto. Veel moderne auto's zijn af-fabriek niet voorzien van het juiste alarmsysteem. Wij kunnen deze voor jou inbouwen en voorzien van het juiste certificaat. Kijk op www.autohaarhuis.nl voor alle informatie betreffende SCM-goedgekeurde alarmsystemen.

Website-informatie
AutoHaarhuis besteedt de grootst mogelijke zorg aan het zo accuraat en actueel mogelijk weergeven van de informatie op deze internetsite. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing vóór aankoop te controleren.

Opties
Apple Carplay/Android Auto
Cruise control adaptief
Elektrisch glazen panorama-dak
Keyless entry
Schuif-/kanteldak
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achterspoiler
Achteruitrijcamera
Adaptief demping systeem
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Inruilwaarde berekenen
Garanties
Bovag